• اختراع تولید انرژی پاک

با سلام اینجانب علی محمد شیخی با بیش از 33 سال سابقه در صنایع مختلف اختراع ثبت شده ای دارم که ماکت واقعی درمقیاسه کوچک ان ساخته شده وان اختراع درابعاد واقعی توان تولید برق از یک کیلو وات تا دها مگاوات را با امکانات داخل ایران و قیمت ارزان نسبت انرژی های پاک دیگر قابل اجرا است این اختراع با ابهای سطهی کار می کند ما از وزن اب ونیروی اهرام که روشی کاملا نومی باشد ....          

شماره تماس: 09128095520  علی محمد شیخی 

آدرس: خ انقلاب خ نورمحمدی ک طالقانی پ 8 واحد 6 

ایمیل: alishikhi19@gmail.com اختراع تولید انرژی پاک

آگهیهای مرتبط

سرمایه گذاری و حمایت از ایده های بکر و اختراعات

سرمایه گذاری و حمایت از ایده های بکر و اختراعات

حمایت از كليه عزيزاني كه طرح و يا اختراعي دارند كه بكر و قابليت تجاري سازي است و به دنبال اهداف بزرگ هستند   با ايميل زير در ارتباط باشیدAli.asla..

نیاز به سرمایه جهت نیروگاه خورشیدی

نیاز به سرمایه جهت نیروگاه خورشیدی

جهت تاسیس نیروگاه برق خورشیدی در آباده شیراز که مجوزها و تاییدیه ها و زمین دریافت شده ودر مرحله بستن قرارداد خرید تضمینی برق با دولت هست توجیه وباز ده..

نیاز به سرمایه گذار جهت تولید ماشین الکتریکی  و چند طرح و اختراع

نیاز به سرمایه گذار جهت تولید ماشین الکتریکی و چند طرح و اختراع

جهت تولید تولید ماشین کاملا برقی وچند طرح دیگر نیاز به سرمایه گذار دارم متاسفانه به دلیل نداشتن سرمایه نتوانستم شرکت دانش بنیانم ثبت کنم&nbs..

نیاز به 350 میلیون سرمایه

نیاز به 350 میلیون سرمایه

شرکت تازه تاسیس هواساز ایمن سیال , دارای تیم علمی و فنی مجرب بهمراه تجهیزات کارگاهی یک کارگاه با سابقه و خوشنام در مشهد جهت تجاری سازی طرح چیلر راندما..

فرصت سرمایه گذاری سودآور با 500 میلیون تومان

فرصت سرمایه گذاری سودآور با 500 میلیون تومان

برنامه ریزی "نوسازی و مدرن سازی" بیش از 4000 دستگاه "تراکتورهای جاندیر" مدل 2040 و 3140 در استان خوزستان انجام شده و آماده عملیات میباشد. با توجه به ک..

برچسب ها: تولید, اختراع, انرژی, انرژی پاک, کسب و کار, آفرین, کارآفرینی, شراکت در کار,